Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 8-ми кръг U-16

21 Септември 2023 14:44
 

23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч.
ПФК Септември U16 - ПФК Ботев ПД U16
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Златомир Валентинов Николов    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков         
 
23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Славия U16 - ПФК Арда U16
ГС:    Веселин Христов Димитров    АС1:    Божидар Димитров Стоилов    АС2:    Радостин Стефанов Илиев         
 
24 септември 2023 г., неделя, 13:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U16 - ФК Хебър 1918 U16
ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Ангел Милев Желязков    АС2:    Атанас Георгиев Атанасов        
 
24 септември 2023 г., неделя, 13:30 ч.
ПФК Лудогорец U16 - ОФК Спартак Пл U16
ГС:    Михаил Йорданов Йорданов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Момчил Янков Янков       
 
24 септември 2023 г., неделя, 14:30 ч.
ФК Звезденбург U16 - ФК Пловдив 2015 U16
ГС:    Георги Дянков Ненчев    АС1:    Ганчо Михайлов Джевелеков    АС2:    Атанас Димитров Тодоров       
 
24 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч.
ПФК Берое U16 - ПФК ЦСКА София U16
ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Ангел Марийков Илиев    АС2:    Денислав Атанасов Димитров         
 
24 септември 2023 г., неделя, 15:30 ч.
ПФК Левски U16 - ФК Национал U16
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов        
 
24 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч.
ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК Пирин Бл U16
ГС:    Кристиян Ангелов Хубенов    АС1:    Никола Трайчов Михайлов    АС2:    Цвета Йовкова Такучева         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения финал Купа АФЛ

20 Май 2024 13:12
22 май 2024 г.,сряда, 17:00 ч. ФК “Академик“ Св. - ФК "Фратрия" Вн. ГС: Михаел Павлов    АС1: Даниел Ников    АС2: Никифор Велков 4-ти съдия: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...