Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

28 Ноември 2023 18:00
 

1 декември 2023 г., петък, 15:00 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Ботев АД
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Георги Юлиянов Иванов    АВАР:    Георги Любомиров Минев
СН:    Георги Спасов Славов     
 
1 декември 2023 г., петък, 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Петър Велизаров Митрев
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
2 декември 2023 г., събота, 12:30 ч.
ФК Хебър 1918 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Владимир Вълков Вълков    АВАР:    Георги Валентинов Стамболджиев
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч.
ФК Етър ВТ - ПФК Черно море
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Красимир Владимиров Миланов
СН:    Николай Йорданов Колев     
 
2 декември 2023 г., събота, 17:30 ч.
ПФК Левски - ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Дениз Пиринов Соколов
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
3 декември 2023 г., неделя, 12:45 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Локомотив 1929
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    ВАР:    Георги Милков Гинчев    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
3 декември 2023 г., неделя, 15:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Ботев Враца
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:    Георги Пламенов Тодоров
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
3 декември 2023 г., неделя, 17:45 ч.
ФК Крумовград - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Радослав Петров Гидженов    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

22 Февруари 2024 15:26
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

22 Февруари 2024 15:25
23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов         24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-16

22 Февруари 2024 15:22
23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Стоян Игнатов Петров          24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Славия U16...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев           24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч. Славия - ФК Хебър 1918 U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч. ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спартак 1918 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов          ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 15:00 ч. ПФК Ботев Враца - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 17:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 14:45 ч. ПФК Монтана 1921 - ФК Литекс Ловеч ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева              ...

Съдийски назначения Финал Суперкупа на България

08 Февруари 2024 10:00
10 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Радослав Петров...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

13 Декември 2023 11:34
14 декабря 2023 г., четверг, 14:30 АССОЦИАЦИЯ С НЕКОММЕРЧЕСКИМ ФУТБОЛЬНЫМ КЛУБОМ SPORTICA - Муниципальный футбольный клуб Пирин ЕООД СК: Борислав Эмилов Цветков AC1: Костадин Димитров Тановчев AC2: Николай Георгиев Попниколов          17 декабря 2023 г., воскресенье, 12: 00:00 ФК Этар...