Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

28 Ноември 2023 18:00
 

1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
Дунав Русе - ОФК Спартак Пл
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Радостин Николов Бодуров
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ОФК Беласица - ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Александър Емилов Вангелов                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
Спартак 1918 - Спортист 2009
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
4 декември 2023 г., понеделник, 14:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Валентин Любомиров Стефанов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
4 декември 2023 г., понеделник, 14:00 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
4 декември 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Марек 1915
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Иво Величков Боев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

22 Февруари 2024 15:26
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

22 Февруари 2024 15:25
23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов         24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-16

22 Февруари 2024 15:22
23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Стоян Игнатов Петров          24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Славия U16...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев           24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч. Славия - ФК Хебър 1918 U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч. ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спартак 1918 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов          ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 15:00 ч. ПФК Ботев Враца - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 17:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 14:45 ч. ПФК Монтана 1921 - ФК Литекс Ловеч ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева              ...

Съдийски назначения Финал Суперкупа на България

08 Февруари 2024 10:00
10 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Радослав Петров...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

13 Декември 2023 11:34
14 декабря 2023 г., четверг, 14:30 АССОЦИАЦИЯ С НЕКОММЕРЧЕСКИМ ФУТБОЛЬНЫМ КЛУБОМ SPORTICA - Муниципальный футбольный клуб Пирин ЕООД СК: Борислав Эмилов Цветков AC1: Костадин Димитров Тановчев AC2: Николай Георгиев Попниколов          17 декабря 2023 г., воскресенье, 12: 00:00 ФК Этар...