Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

06 Декември 2023 10:00
 

9 декември 2023 г., събота, 12:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Георги Юлиянов Иванов    АВАР:    Мирослав Максимов Иванов
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
9 декември 2023 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев    ВАР:    Кристиян Николов Колев    АВАР:    Светослав Станимиров Стойчев
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
9 декември 2023 г., събота, 17:30 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Левски
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Владимир Ангелов Велев
СН:    Константин Делов Писков     
 
10 декември 2023 г., неделя, 12:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Крумовград
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
10 декември 2023 г., неделя, 15:00 ч.
ПФК Ботев АД - ФК Хебър 1918
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Валентин Станчев Железов    АВАР:    Станимир Илков Илков
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
10 декември 2023 г., неделя, 17:45 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
11 декември 2023 г., понеделник, 15:00 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Станимир Лозанов Тренчев    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
11 декември 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК Берое - Стара Загора - ФК Етър ВТ
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Димо Стоянов Димов
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

22 Февруари 2024 15:26
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

22 Февруари 2024 15:25
23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов         24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-16

22 Февруари 2024 15:22
23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Стоян Игнатов Петров          24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Славия U16...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев           24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч. Славия - ФК Хебър 1918 U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч. ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спартак 1918 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов          ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 15:00 ч. ПФК Ботев Враца - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 17:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения 21-ви кръг Втора лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 14:45 ч. ПФК Монтана 1921 - ФК Литекс Ловеч ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева              ...

Съдийски назначения Финал Суперкупа на България

08 Февруари 2024 10:00
10 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Радослав Петров...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

13 Декември 2023 11:34
14 декабря 2023 г., четверг, 14:30 АССОЦИАЦИЯ С НЕКОММЕРЧЕСКИМ ФУТБОЛЬНЫМ КЛУБОМ SPORTICA - Муниципальный футбольный клуб Пирин ЕООД СК: Борислав Эмилов Цветков AC1: Костадин Димитров Тановчев AC2: Николай Георгиев Попниколов          17 декабря 2023 г., воскресенье, 12: 00:00 ФК Этар...