Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2024 18:00
 

16 февруари 2024 г., петък, 17:30 ч.
ФК Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев Железов    АВАР:    Димо Стоянов Димов
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
17 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч.
ФК Крумовград - ПФК Ботев АД
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Кристиян Николов Колев
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
17 февруари 2024 г., събота, 14:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Радослав Петров Гидженов    АВАР:    Георги Валентинов Стамболджиев
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
17 февруари 2024 г., събота, 17:00 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ПФК Левски
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Петър Велизаров Митрев
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
18 февруари 2024 г., неделя, 12:45 ч.
ФК Етър ВТ - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    ВАР:    Красен Иванов Георгиев    АВАР:    Светослав Станимиров Стойчев
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
18 февруари 2024 г., неделя, 15:15 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Георги Милков Гинчев    АВАР:    Георги Йорданов Дойнов
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
18 февруари 2024 г., неделя, 17:45 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев Враца
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Петър Георгиев Кузев    АВАР:    Михаел Петков Павлов
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
19 февруари 2024 г., понеделник, 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...

Съдийски назначения 19-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Април 2024 08:53
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига - отложена среща

09 Април 2024 18:00
11 април 2024 г., четвъртък, 18:45 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945С ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 17:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Втора лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 15:00 ч. Спартак 1918 - ПФК Добруджа 1919 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Борис Борисов Попов                ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС - Деца (срещи реванш)

08 Април 2024 13:03
10 април 2024 г., сряда, 11:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Левски“Сф ГС: Мирян Василев        АС1: Симеон Георгиев       АС2: Янислав Чанев 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч. ПФК“Ботев“Вр - ПФК“Славия“Сф  ГС: Росен Гановски        АС1: Димитър...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС - Старша възраст (срещи реванш)

08 Април 2024 09:26
9 април 2024 г., вторник, 15:00 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Левски“Сф ГС: Антонио Антов        АС1: Стоян Стоянов       АС2: Мартин Мирчев 9 април 2024 г., вторник, 17:00 ч. ПФК“Ботев"Пд - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Денислав Сталев        АС1:...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-15

05 Април 2024 12:33
7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК ЦСКА София U15 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Свилен Николаев Димитров    АС2:    Никола Стефанов Тончев            7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Пловдив 2015 U15...