Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 26-ти кръг Първа лига

26 Март 2024 18:00
 

29 март 2024 г., петък, 14:00 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ
ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Мартин Живков Великов    АВАР:    Венцислав Георгиев Митрев
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
29 март 2024 г., петък, 16:30 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК Крумовград
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Дениз Пиринов Соколов
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
29 март 2024 г., петък, 19:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Славия 1913
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев Железов    АВАР:    Станимир Илков Илков
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
30 март 2024 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК Хебър 1918
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Мартин Тодоров Мачев
СН:    Антон Симеонов Генов     
 
30 март 2024 г., събота, 16:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Драгомир Димитров Драганов    АВАР:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
30 март 2024 г., събота, 19:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Георги Димитров Давидов    АВАР:    Никифор Деянов Велков
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
31 март 2024 г., неделя, 16:30 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Черно море
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Стоян Панталеев Арсов
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
31 март 2024 г., неделя, 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Станимир Лозанов Тренчев    АВАР:    Васил Петров Минев
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...