Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг U-17

28 Март 2024 09:58
 

30 март 2024 г., събота, 10:30 ч.
ФК Пирин Бл U17 - Дунав U17
ГС:    Димитър Мирославов Шопов    АС1:    Калоян Емилов Кацаров    АС2:    Цветелина Валентинова Янева       
 
30 март 2024 г., събота, 10:30 ч.
ФК Национал U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Веселин Ангелов Шопов        
 
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч.
ФК Етър U17 - ПФК Левски U17
ГС:    Христо Митков Минчев    АС1:    Димитър Радославов Върбанов    АС2:    Севастиян Пламенов Чавдаров        
 
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч.
Славия - ОФК Спартак Пл U17
ГС:    Кирил Данаилов Михтарски    АС1:    Радостин Стефанов Илиев    АС2:    Владислав Владимиров Димитров        
 
30 март 2024 г., събота, 13:30 ч.
ФК Хебър 1918 U17 - ПФК Септември Сф U17
ГС:    Васил Ивайлов Попов    АС1:    Пепи Руменов Никифоров    АС2:    Никола Руменов Моврадинов       
 
30 март 2024 г., събота, 13:30 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ПФК ЦСКА София U17
ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Теодор Христов Цветков       
 
30 март 2024 г., събота, 13:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 U17 - ПФК Локомотив Пд U17
ГС:    Веселин Христов Димитров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Божидар Димитров Стоилов       
 
3 април 2024 г., сряда, 15:00 ч.
ПФК Черно море U17 - ПФК Берое U17
ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Стефанов Тончев    АС2:    Марио Пламенов Куртев         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...