Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг U-15

05 Април 2024 12:33
 

7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК ЦСКА София U15
ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Свилен Николаев Димитров    АС2:    Никола Стефанов Тончев         
 
7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч.
ПФК Левски U15 - ФК Пловдив 2015 U15
ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Алекс Димитров Маринов        
 
7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч.
Спартак 1918 U15 - ФК Национал U15
ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Християн Цанков Симеонов    АС2:    Светослав Василев Христов       
 
7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Славия U15
ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Венци Радославов Кюлхански        
 
7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ПФК Берое U15 - ПФК Ботев Пд U15
ГС:    Габриела Яворова Найденова    АС1:    Милен Димов Митев    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        
 
7 април 2024 г., неделя, 13:30 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК Черно море U15
ГС:    Александър Аргиров Аргиров    АС1:    Тодор Стаматов Стаматов    АС2:    Симеон Стефанов Стефанов       
 
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч.
СФК Кронос 2016 - ОФК Спартак Пл U15
ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Антоан Недков Миленов    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов         
 
7 април 2024 г., неделя, 14:30 ч.
ПФК Септември Сф U15 - Дунав U15
ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Георги Георгиев Йорданов       
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения финал купа БФС - деца

13 Май 2024 12:51
14 май 2024 г., вторник, 16:00 ч. ПФК “Славия“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз     гр. Велико Търново, ст. "Ивайло" ГС: Михаел Павлов    АС1: Георги Дойнов   АС2: Илиян Капарашев 4-ти: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.