Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 28-ми кръг Втора лига

09 Април 2024 18:00
 

12 април 2024 г., петък, 15:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
13 април 2024 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ПФК Септември Сф
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Марек 1915 - Дунав Русе
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Беласица - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Павлин Петков Петков
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Милко Петков Николов     
 
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Венелин Павлов Иванов
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
16 април 2024 г., вторник, 17:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ОФК Спартак Пл
ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения финал купа БФС - деца

13 Май 2024 12:51
14 май 2024 г., вторник, 16:00 ч. ПФК “Славия“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз     гр. Велико Търново, ст. "Ивайло" ГС: Михаел Павлов    АС1: Георги Дойнов   АС2: Илиян Капарашев 4-ти: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.