Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
 

13 април 2024 г., събота, 10:30 ч.
ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016
ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов        
 
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч.
Дунав U15 - ПФК Славия U15
ГС:    Васил Цветанов Стоянов    АС1:    Мариян Иванов Щерев    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев         
 
14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч.
ОФК Спартак Пл U15 - ПФК Лудогорец U15
ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов        
 
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч.
Спартак 1918 U15 - ПФК Локомотив Пд U15
ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Димитър Атанасов Димитров         
 
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ПФК Левски U15
ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Стефан Стойков Стефанов    АС2:    Антон Данаилов Мъндев         
 
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Септември Сф U15
ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Кристиян Костадинов Иванов    АС2:    Иво Миленов Стойчев         
 
14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ФК Пловдив 2015 U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ
ГС:    Кристиян Ангелов Хубенов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова         
 
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч.
ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Берое U15
ГС:    Мартин Евгениев Атанасов    АС1:    Мартин Викторов Мирчев    АС2:    Владислав Владимиров Димитров        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения финал купа БФС - деца

13 Май 2024 12:51
14 май 2024 г., вторник, 16:00 ч. ПФК “Славия“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз     гр. Велико Търново, ст. "Ивайло" ГС: Михаел Павлов    АС1: Георги Дойнов   АС2: Илиян Капарашев 4-ти: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.