Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
 

19 април 2024 г., петък, 17:30 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
19 април 2024 г., петък, 20:00 ч.
ФК Крумовград - ПФК Славия 1913
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Венцислав Георгиев Митрев    АВАР:    Мартин Емилов Венев
СН:    Цветан Кръстев Кръстев     
 
20 април 2024 г., събота, 15:15 ч.
Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ПФК Черно море
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Петър Георгиев Кузев    АВАР:    Мартин Тодоров Мачев
СН:    Николай Йорданов Колев     
 
20 април 2024 г., събота, 17:45 ч.
ФК Хебър 1918 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев    ВАР:    Георги Димитров Давидов    АВАР:    Милен Дончев Арабаджиев
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
20 април 2024 г., събота, 20:15 ч.
ПФК Левски - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Георги Николов Кабаков    АВАР:    Мартин Веселинов Маргаритов
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
21 април 2024 г., неделя, 15:15 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Павлета Веселинова Рашкова
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
21 април 2024 г., неделя, 17:45 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Ботев АД
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Ивайло Красимиров Ненков    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
21 април 2024 г., неделя, 20:15 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков    ВАР:    Кристиян Николов Колев    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения финал купа БФС - деца

13 Май 2024 12:51
14 май 2024 г., вторник, 16:00 ч. ПФК “Славия“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз     гр. Велико Търново, ст. "Ивайло" ГС: Михаел Павлов    АС1: Георги Дойнов   АС2: Илиян Капарашев 4-ти: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.