Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
 

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ОФК Беласица
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спартак 1918
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ПФК Марица 1921
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - Дунав Русе
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Марек 1915
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Стоян Христов Денев     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
20 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Септември Сф
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Венелин Павлов Иванов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

03 Юни 2024 16:04
5 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Богдан Веселинов Дакев    АС1:    Мартин Мартинов Иванов    АС2:    Йордан Митев Йорданов           СК при БФС си запазва...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

30 Май 2024 14:18
2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Мартин Красимиров Шопов    АС2:    Кристиан Ангелов Начков          2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Пловдив 2015 U15...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-16

30 Май 2024 14:17
2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Септември U16 - ПФК Левски U16 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Дориета Валентинова Вълева           2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК...