Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
 

19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15
ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов       
 
19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15
ГС:    Емил Димитров Георгиев    АС1:    Йордан Митев Йорданов    АС2:    Любомир Борилов Любомиров       
 
19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Пловдив 2015 U15
ГС:    Васил Ивайлов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Боян Динков Боянов        
 
19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч.
СФК Кронос 2016 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ
ГС:    Владимир Иванов Недялков    АС1:    Антоан Недков Миленов    АС2:    Атанас Георгиев Атанасов       
 
19 май 2024 г., неделя, 12:30 ч.
Дунав U15 - ПФК Черно море U15
ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев        
 
19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ОФК Спартак Пл U15
ГС:    Николай Георгиев Марков    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов        
 
19 май 2024 г., неделя, 15:30 ч.
ПФК Берое U15 - Спартак 1918 U15
ГС:    Габриела Яворова Найденова    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова       
 
20 май 2024 г., понеделник, 11:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК ЦСКА София U15
ГС:    Николай Стоянов Иванов    АС1:    Лилия Трендафилова Думбалакова    АС2:    Теодор Христов Цветков        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

03 Юни 2024 16:04
5 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Богдан Веселинов Дакев    АС1:    Мартин Мартинов Иванов    АС2:    Йордан Митев Йорданов           СК при БФС си запазва...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

30 Май 2024 14:18
2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Мартин Красимиров Шопов    АС2:    Кристиан Ангелов Начков          2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Пловдив 2015 U15...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-16

30 Май 2024 14:17
2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Септември U16 - ПФК Левски U16 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Дориета Валентинова Вълева           2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК...