За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

29 Май 2019 13:00
 

1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Тодор Василев Вуков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Георги Василев Димчев
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Верея U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Снежана Динчева Петрунова
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ФК Национал U15

ГС:    Румен Красимиров Христов     АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Ивайло Павлов Петров
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Едуард Хрант Кендерян
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Пълдин - НСА           гр.Пловдив, ст.„Коматево“ ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов 23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Енко - Спортика      гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ ГС: Рюстем...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-15

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - УФК“Асти“Хс ГС: Валентин Железов    АС1: Мурад Вели        АС2: Васил Шавов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи за попълване на групата U-17

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - ФК“Черноморец“Бс ГС: Димо Димов    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Петър Балтов  16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Национал“Сф - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Рюстем Карагарен    АС1: Йордан...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-19

13 Юни 2019 13:00
15 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч.  ПФК“Верея“СтЗ - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Мустафа Шефкет    АС1: Владимир Хубенов    АС2: Атанас Делчев    СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Юни 2019 11:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч.     ЖФК Варна – Севлиево лейдис      гр.Варна, ст.„Спорт палас“ ГС: Надежда Белчева    АС1: Никола Тодоров    АС2: Богомил Димитров  ЛП Суперспорт – НСА             отложена Пълдин – Риал ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

10 Юни 2019 11:00
12 Юни 2019 г. Сряда 13:00 ч. Етър – Пълдин                                 стадион в село Ресен ГС: Галя Ечева      АС1: Александър Апостолов     АС2: Ренета Димитрова   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени

03 Юни 2019 13:00
04 Юни 2019 г. Вторник 17:00 ч. Севлиево лейдис – Етър                       гр.Севлиево, ст.„ДЮШ“ ГС: Петър Кузев     АС1: Даниел Ников     АС2: Никифор Велков 08 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч. Риал  –  Спортика             ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

30 Май 2019 13:00
01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Севлиево лейдис – НСА              гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Владимир Велев     АС1: Даниел Йорданов     АС2: Здравко Николов  01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Спортика  –  Енко               ...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

29 Май 2019 13:00
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Славия U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов   1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Монтана U17 ГС:    Любомир Николаев...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

28 Май 2019 11:00
29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Венислав Живков Георгиев    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Славян Драгомиров Добрев   29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Янтра 1919 U19 ГС:    Павел...