За БФС // Комисии // Съдийска комисия
6 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС: Стоян Панталеев Арсов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Йордан Костадинов Иванов
6 май 2024 г., понеделник, 20:15 ч.
ПФК Ботев АД - ФК ЦСКА 1948
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Венцислав Георгиев Митрев АВАР: Мартин Емилов Венев
СН: Георги Крумов Виделов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Последни решения
Съдийски назначения 34-ти кръг Втора лига
21 Май 2024 18:00
24 май 2024 г., петък, 18:00 ч. ФК Марек 1915 - ФК Струмска слава 1927 ГС: Васил Петров Минев АС1: Радослав Георгинов Вутов АС2: Иван Радославов Иванов 4-ТИ: Геро Георгиев Писков СН: ...
Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига
21 Май 2024 18:00
23 май 2024 г., четвъртък, 15:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Славия 1913 ГС: Михаел Петков Павлов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Александър Христов Апостолов 4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев ВАР: Владимир...
Съдийски назначения 29-ти кръг U-17
20 Май 2024 16:08
22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС: Любима Петрова Банова АС1: Младен Ангелов Вълчев АС2: Кристиан Цветалинов Пенков СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения 16-ти кръг U-15 - отложена среща
20 Май 2024 16:07
22 май 2024 г., сряда, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК Септември Сф U15 ГС: Альоша Алексиев Карамфилов АС1: Яни Петров Дончев АС2: Живко Митков Желев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения 16-ти кръг U-16 - отложена среща
20 Май 2024 15:34
22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч. ФК Звезденбург U16 - ПФК Септември U16 ГС: Петър Димов Аспарухов АС1: Симеон Стефанов Стефанов АС2: Никола Йорданов Видов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения финал Купа АФЛ
20 Май 2024 13:12
22 май 2024 г.,сряда, 17:00 ч. ФК “Академик“ Св. - ФК "Фратрия" Вн. ГС: Петър Кузев АС1: Даниел Ников АС2: Никифор Велков 4-ти съдия: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига
19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Тодор Василев Вуков 4-ТИ: Васил Петров Минев ВАР: Васимир Маруан...
Съдийски назначения 28-ми кръг U-15
16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС: Здравко Викторов Михайлов АС1: Дарин Василев Иванов АС2: Павел Ивайлов Стелиянов 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...
Съдийски назначения 28-ми кръг U-16
16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС: Петър Георгиев Димитров АС1: Деян Филипов Филипов АС2: Валентин Милков Георгиев 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...
Съдийски назначения 28-ми кръг U-17
16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС: Сезер Севджанов Сабриев АС1: Деян Любомиров Войков АС2: Сечкин Сезгин Ремзи 18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС: ...